Watch
Search
Boys Basketball Playoff - Coon Rapids vs Forest Lake 3-14-24
Boys Basketball Roseville vs White Bear Lake 2-23-24
Boys Playoff Hockey Spring Lake Park vs Centennial 2-22-24
Boys Basketball Roseville at Irondale 2-21-24
Girls Basketball Roseville at Irondale 2-21-24
Boys Basketball Roseville vs Cretin DH 2-9-24
Girls Basketball Bloomington Jefferson vs Benilde St. Margaret's 2-8-24
Central Regional Axe Throwers Championship
Anoka - Hennepin Cheerleader Showcase 2024
Boys Hockey Waconia vs Coon Rapids 2-6-24
Girls Hockey North St. Paul/Tartan vs Hopkins/St. Louis Park 2-6-24
Gymnastics Roseville vs Cottage Grove 2-6-24
Boys Basketball Roseville vs Anoka 2-5-24
USA Speed Skating Nationals 2-4-24
USA Speed Skating Nationals 2-3-24
Wrestling Irondale/SLP/STA vs Coon Rapids 2-2-24
Boys Basketball Roseville vs Mounds View 2-1-24
Girls Basketball Anoka vs Coon Rapids 2-1-24
Girls Basketball Roseville vs Mounds View 2-1-24
Boys Basketball RAHS vs Woodbury 1-30-24
Girls Basketball Roseville vs Forest Lake 1-26-24
Boys Basketball White Bear Lake vs Irondale 1-24-24
Girls Basketball Roseville vs East Ridge 1-24-24
Girls Basketball RAHS vs White Bear Lake 1-19-24
Boys Basketball Andover vs Centennial 1-18-24
Previous
Next
Schedule
Now
Library of Congress Presents: Baseball Americana Symposium
12:30 am
Library of Congress Presents - Baseball Americana & Treasures
2:00 am
Library of Congress Presents: Tinker to Evers to Chance
3:30 am
Library of Congress Presents - Bill Veeck: Baseball's Greatest Maverick
4:30 am
St. Paul Saints vs Columbus Clippers 8-31-23
8:00 am
St. Paul Saints vs Indianapolis Indians 8-18-23
11:00 am
St. Paul Saints vs Toledo MudHens Season Finale 9-24-23
1:31 pm
Behind the Game - Tom Ryan
See the entire schedule
NineNorth Sports Programs
Show All...
Boys Basketball Playoff - Coon Rapids vs Forest Lake 3-14-24
Boys Basketball Roseville vs White Bear Lake 2-23-24
Boys Playoff Hockey Spring Lake Park vs Centennial 2-22-24
Boys Basketball Roseville at Irondale 2-21-24
Girls Basketball Roseville at Irondale 2-21-24
Boys Basketball Roseville vs Cretin DH 2-9-24
Girls Basketball Bloomington Jefferson vs Benilde St. Margaret's 2-8-24
Central Regional Axe Throwers Championship
Anoka - Hennepin Cheerleader Showcase 2024
Boys Hockey Waconia vs Coon Rapids 2-6-24
Girls Hockey North St. Paul/Tartan vs Hopkins/St. Louis Park 2-6-24
Gymnastics Roseville vs Cottage Grove 2-6-24
Boys Basketball Roseville vs Anoka 2-5-24
USA Speed Skating Nationals 2-4-24
USA Speed Skating Nationals 2-3-24
Wrestling Irondale/SLP/STA vs Coon Rapids 2-2-24
Boys Basketball Roseville vs Mounds View 2-1-24
Girls Basketball Anoka vs Coon Rapids 2-1-24
Girls Basketball Roseville vs Mounds View 2-1-24
Boys Basketball RAHS vs Woodbury 1-30-24
Girls Basketball Roseville vs Forest Lake 1-26-24
Boys Basketball White Bear Lake vs Irondale 1-24-24
Girls Basketball Roseville vs East Ridge 1-24-24
Girls Basketball RAHS vs White Bear Lake 1-19-24
Share
Tweet